#1 2009-08-29 15:39:53

Paulo Ortega

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 7
Punktów :   

Bugi w mapie Los Santos 1.2

Mapa Los Santos 1.2 jest zbugowana m.in:

-gdy jesteśmy w gangu i chcemy kogoś porwać nie możemy go zwiazac, gdy wpiszemy komendę /zwiaz pisze coś takiego ,,nie jestes w mafi/gangu" a jestem liderem VLA

-jestem liderem VLA i chciałem zmienić range mojemu członkowi gangu i przez pomyłkę wpisałem złe id i zmieniłem range jakiejś innej osobie nienalezacej do mojego gangu.

-kupno samochodu, należny mięć 10h na serwerze aby móc kupić auto, ale jeśli ktoś nie ma ktos 10h na serwerze wsiada do auta w komisie i gdy kliknie szybko W może jeździć tym wozem chodź go nie kupił.

-gdy chciałem zaprosić nowego członka miał on już prace, to oczywiście wpisał /quitjob i pisało mu ze jest bezrobotny, był zwykłym cywilem, natomiast kiedy chciałem mu wysłać zaproszenie do gangu pisało ZE ON MA JUŻ PRACE i tak cały czas po wielu relogach.

-chciałem wyrzucić jednego z członków z gangu wpisując komendę /uninvite [id] nic się nie działo, gdy wpisałem samo /uninvite bez id, wyskoczył ze jeżeli chce go wyrzucić należny wpisać /wyproś [id] kiedy już tak wpisałem znowu nic.

Zapewne jest dużo więcej bugów niż tu wymieniłem, owszem każda mapa ma jakieś wady ale nie bez przesady, bez tych komend lider nie może normalnie funkcjonować. Proszę Administracje o zmianę mapy. To tyle w tym temacie.

Ostatnio edytowany przez Paulo Ortega (2009-08-30 12:27:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgolden retriever opinie